Lp.
|
Nazwisko imię
|
Zajęcia dodatkowe
|
Termin
|
1.
|
Atamański Aleksander
|
Młodzieżowe Bractwo Kurkowe,
Młodzieżowa grupa „Śladowcy”
|
Ostatni
piątek każdego miesiąca – 3 h
Piątek -1
raz w miesiącu
|
2.
|
Betin Zdzisław
|
Halowa piłka nożna,
Warcaby, szachy
|
Środa 16.30-18.00
W miarę zainteresowań uczniów
|
3.
|
Cieślak Łukasz
|
Zajęcia aerobiku, step - aerobiku
|
Środa 15.30- 16.15
W zależności od potrzeb,
przygotowania układu choreograficznego na ważne uroczystości szkolne
|
4.
|
Fridehl Arkadiusz
|
Piłka siatkowa dziewcząt
|
Poniedziałek 8 lekcja
|
5.
|
Fridehl Dariusz
|
Zajęcia dodatkowe z matematyki dla uczniów wymagających
wsparcia
|
Czwartek 6 lekcja
|
6.
|
Górna Małgorzata
|
Kółko matematyczne- kl. III b
|
Poniedziałek 3 lekcja
|
7.
|
Ks. Kidziun Marcin
|
Krąg biblijny
|
Czwartek 5 lekcja
|
8.
|
Hajdasz Iwona
|
Konsultacje z j. polskiego-
|
Wtorek 7 lekcja
|
9.
|
Kalla Bogumiła
|
Porady i konsultacje dla uczniów i rodziców, spotkania z
rodzicami, pomoc w opiece nad uczniami dojeżdżającymi
|
|
10.
|
Kardasińska Małgorzata
|
Praca z uczniem słabym lub zdolnym
– kl. III a
wolontariat
|
Wtorek 6 lekcja
Środa - 14.30 16.00
|
11.
|
Kwiatkowski Dariusz
|
Kółko fizyczne
|
Czwartek 6 lekcja,
Czwartek po 8 lekcji, dodatkowo w
razie potrzeby – poniedziałek 6 lekcja
|
12.
|
Kopaniarska Santillana Maria
|
Praca z uczniem zdolnym lub słabym – kl. III c
|
Czwartek 7 lekcja
|
13.
|
Tuńska Swobodzińska Marzena
|
Przygotowanie uczniów klas trzecich
do egzaminu z języka niemieckiego -kl. III a, b, c
|
Czwartek 8 lekcja
|
14.
|
Wagner Halina
|
Zajęcia wspierające z j. polskiego
|
Wtorek 8 lekcja
|
15.
|
Wedmann Marzena
|
Kółko biologiczno-chemiczne- kl.
III a i kl. IIIb
|
Poniedziałek 3 lekcja- co drugi
tydzień dla klasy III a i III b
|
16.
|
Wolszlegier Ewelina
|
Konsultacje z j. polskiego - kl.VII
|
Czwartek 1 lekcja
|
17.
|
Wysocka Ewa
|
Kółko geograficzne kl. III b
|
Środa 3 lekcja 9.50- 10.35
|
18.
|
Wilde Małgorzata
|
Szkolne koło gier planszowych,
Zajęcia wspierające z matematyki -
kl.VII
Zajęcia dodatkowe z matematyki- dla
uczniów zdolnych i z problemami w uczeniu się kl. II b,
Zajęcia dodatkowe z matematyki- dla
uczniów zdolnych i z problemami w uczeniu się kl. IV c,
Wolontariat – odwiedziny młodzieży
w Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży i Domu Pomocy Społecznej dla
Dorosłych
|
Raz w miesiącu- 14.30- 16.00
Dzień tygodnia do ustalenia
Poniedziałek 6 lekcja
Poniedziałek 7 lekcja na przemian,
Piątek 7 lekcja na przemian
Wtorek 15.30- 16.00
|
19.
|
Atamańska Hanna
|
Przygotowanie do egzaminu
gimnazjalisty- kl. III
|
Wtorek 6 lekcja,8 lekcja
|