Przywozy
720 Duża Cerkwica
725 Radzim
733 Mała Cerkwica (p. Parszyk) - nawrót
740 Mała Cerkwica (rondo)
747 Gimnazjum – ul. Witosa - HALA
Odwóz PG i przywóz SP D. Cerkwica
945
Kamień (HALA) – wsiadaj± uczniowie
z kierunku Dużej Cerkwicy (wszyscy)
950 Duża Cerkwica (szkoła)
955 Obkas (Sałasińska, Buss)
1000 D. Cerkwica (Wierzchucka)
1005 D±brówka PKS
1007 D±brówka (Mazur)
1015 Radzim
1020 Mała Cerkwica (rondo)
1023 Mała Cerkwica (Parszyk) - nawrót
1025 Mała Cerkwica (Wojtalewicz, Głomski)
1027 Mała Cerkwica (rondo)
1037 Kamień (SP Kamień – PKS ul. Szkolna)
|