L.p. |
Nazwisko i imię |
Forma zajęć |
Termin |
1. |
Atamański Aleksander |
Grupa „Śladowcy” |
Środa1630-1800 |
2. |
Betin Zdzisław |
STR- wycieczki rowerowe, siłownia |
Poniedziałek( dz) 1500-1630 |
3. |
Brycka Urszula |
Kółko przyrodniczo-chemiczno-turystyczne |
Pon- 7 lekcjaŚroda – 8 lekcja |
4. |
Cieślak Łukasz |
Zajęcia fitness-nowoczesne formy gimnastyki (aerobik) |
Poniedziałek 1530Czwartek 1530 |
5. |
Drogoś Karolina |
Kółko j. niemieckiego |
Wtorek1425-1510 |
6. |
Fiałkowski Tomasz |
Grupa „Historycy” |
Środa 1700 |
7. |
Fridehl Arkadiusz |
Zajęcia sportowe – piłka siatkowa |
Piątek 1530 |
8. |
Fridehl Dariusz |
Kółko matematyczne dla I c (19)Klub Miłośników muzyki (koncerty DVD) (20) |
Czwartek – 6lekcja1 raz w m.-pt 15004h |
9. |
Wysocka Ewa |
Kółko geograficzno-turystyczne |
Czwartek 800-845 Wtorek 1420-1505 |
10. |
Górna Małgorzata |
Kółko matematyczne |
Wtorek 7 lekcjaŚroda 8 lekcja |
11. |
Hajdasz Iwona |
Kóło polonistyczneKlub Tropicieli Tajemnic (zaj w ter. pt lub sob) |
Czwartek 7 lekcjaCzwartek 8 lekcja |
12. |
Kardasińska Małgorzata |
Kółko plastyczne |
Czwartek 8 lekcja2h 14001600 |
13. |
Kopaniarska Maria |
Kółko j. angielskiegoKlub tropicieli tajemnic |
Czwartek 8 lekcjawtorek |
14. |
Kwiatkowski Dariusz |
Kółko przyrodniczo-turystyczne (2h) |
Pon- 8 lekcja1425-1550 |
15. |
Wilde Małgorzata |
Kółko fotograficzneSzkolny klub wolontariatu |
Pon - 1530- 1700 |
16. |
Szumigaj Ewa |
Szkolna pomoc koleżeńska |
Wtorek 4 lekcjaCzwartek 8 lekcja |
17. |
Szumski Andrzej |
Nauka gry na gitarze – dla zaawansowanych |
Czwartek 8 lekcja |
18. |
Tuńska – Swobodzińska Marzena |
Kółko j. niemieckiegoPraca z uczniem zdolnym |
Wtorek 1430-1515Czwartek 14301515 |
19. |
Wagner Halina |
Kółko polonistyczne |
Pon. 1 lekcjaPon. 8 lekcja |
20. |
Wedmann Marzena |
Kóło chemiczne ( sala nr 1)Zajęcia wyrównawcze |
Czwartek 8 lekcja Piątek 7 lekcja |
21. |
Witta Rafał |
Nauki i ćwiczenia do bierzmowania |
Piątek 1700 – 2h |
22. |
Wolszlegier Ewelina |
Praca z aktywem bibliotecznym |
Środa 2 lekcjaCzwartek 1 lekcja |