GIMNAZJUM
- Aktualności
- Informacje o szkole
- Dyrektor szkoły
- Historia szkoły
- Grono pedagogiczne
- Patron szkoły
- Baza szkoły
- Zajęcia pozalekcyjne
- Galeria zdjęć
- Certyfikaty
- Osiągnięcia szkoły
- Scenariusze lekcji
- Projekty
- Pobierz pliki
- Statut szkoły
- Procedury postępowania
- DZIENNICZEK UCZNIA
- Szukaj
- Kontakt
- Pomoc psychologiczno-pedagogiczna
ZALOGUJ SIĘ
Przydział uczniów do klas pierwszych. |
Redaktor: A.A | |
31.08.2013. | |
Klasa I a
wychowawca p. M. Wedmann
1.
Brewka Klaudia Kamień
2.
Czapiewska Katarzyna Zamarte
3.
Dąbski Tomasz Mała Cerkwica
4.
Dropiewska Julia Kamień
5.
Fiałkowski Aleksander Mała Cerkwica
6.
Franas Agata St. Gronowo
7.
Gizińska Agnieszka Niwy
8. Hoppe Błażej Nowa Wieś
9.
Jendrzejczak Oliwia Nowa Wieś
10.
Kuś Krystian Witkowo
11.
Mielke Arkadiusz Mała Cerkwica
12.
Modrzyński Jakub Jerzmionki
13.
Nowaczyk Julia Płocicz
14.
Olborska Karolina Zamarte
15.
Olborski Mariusz Jerzmionki
16.
Pankau Paweł Płocicz
17.
Płuciennik Kacper Mała Cerkwica
18.
Rekowska Emilia Kamień
19. Rekowski Michał Mała Cerkwica
20.
Skiba Sylwester Zamarte
21.
Soja Filip Jerzmionki
22.
Świstowska Aleksandra St. Gronowo
23.
Warmke Julia Witkowo
24.
Wenda Magdalena Kamień
25.
Zwiewka Anna Kamień
26.
Żmudzka Wiktoria Kamień
27.
Lipiński Dawid Kamień
14 dz
13 chł
Klasa I b
wychowawca p. M. Kardasińska
1.
Banasik Agata Kamień
2.
Ciołek Krystian Kamień
3.
Drążkowska Klaudia Zamarte
4.
Drążkowski Filip Zamarte
5.
Drążkowski kacper Zamarte
6.
Dropiewski Dawid Płocicz
7.
Dropiewski Igor Kamień
8.
Gappa Mateusz Kamień
9.
Gappa Rafał Obkas
10.
Grzelka Jakub Kamień
11.
Jeziorny Mateusz Zamarte
12.
Jodkowska Nicola Płocicz
13.
Kerl Emil Orzełek
14.
Kiedrowska Natalia Obkas
15.
Kilian Natalia Zamarte
16.
Kłos Arkadiusz Płocicz
17.
Lewandowska Alicja Płocicz
18. Marach Dawid Zamarte
19.
Orzech Agata Kamień
20.
Orzech Paweł Kamień
21.
Piszczek Tomasz Płocicz
22.
Rekowski Patryk St. Gronowo
23.
Schmelter Kacper Orzełek
24.
Sikora Joanna Zamarte
25.
Sikorski Karol Kamień
26.
Srebnicka Magdalena Obkas
27.
Swakowska Wiktoria Orzełek
28.
Trzecinska Anna Zamarte
11 dz
17 chł
Klasa I c
wychowawca p.
A. Atamański
1.
Becker Marta Kamień
2.
Bratz Monika Kamień
3.
Buława Zuzanna Orzełek
4.
Chmara Weronika Radzim
5.
Delekta Wiktoria Kamień
6.
Fąs Agnieszka Duża Cerkwica
7.
Gbur Kacper Dąbrowa
8.
Grugel Marta Duża Cerkwica
9.
Jasiński Jakub Kamień
10. Klucewicz Marcin Mała Cerkwica
11.
Małek Jakub Zamarte
12.
Nowak Łukasz Zamarte
13.
Parszyk Paulina Mała Cerkwica
14.
Pasternacka Zofia Kamień
15.
Pawłowski Bartłomiej Dąbrowa
16.
Puchowska Kamila Kamień
17.
Rajska Karolina Mała Cerkwica
18.
Reca Magdalena Zamarte
19.
Rekowski Maciej Radzim
20.
Schlumm Rafał Dąbrowa
21.
Staszewska Sandra Kamień
22.
Szczubiał Kacper Radzim
23.
Szymanowicz Monika Kamień
24.
Wentowski Patryk Kamień
25.
Wojtalewicz Oskar Mała Cerkwica
26.
Wollermann Patrycja Kamień
27.
Wrzesiński Mikołaj Mała Cerkwica
28.
Zielińska Marta Kamień
15
dz
13
chł
|
« poprzedni artykuł | następny artykuł » |
---|
ZEGAR
IMIENINY
19 Maja 2024 |
Niedziela |
Imieniny obchodzą: Augustyn, Celestyn, Iwo, Mikołaj, Pękosław, Piotr, Potencjana |
Do końca roku zostało 227 dni. |
ODWIEDZINY
wizyt wczoraj: | 0 |
wizyt dzisiaj: | 0 |
wizyt wszystkich: | 0 |