Wyniki VIII strzelania "KWIETNIOWEGO" Młodzieżowego Bractwa Kurkowego
KATEGORIA
STRZELANIE DO TARCZY
1.Nikodem Nawrocki 76 punktów.
2.Julia Czapiewska 70 punktów.
2.Marcin Fierek 70 punktów.
3.Jakub Balbus 62 punkty.
4.Krzysztof Klucewicz 55 punktów
4.Bartosz Orzada 55 punktów.
5.Jakub Seksiński 54 punkty.
6.Patryk Klucewicz 53 punkty.
7.Marek Bielach 50 punktów.
8.Dawid Kłos 46 punktów.
9.Ignacy Myśliwiec 7 punktów.
KATEGORIA
STRZELANIE Z PISTOLETU
1.Jakub Balbus 31 punktów.
2.Bartosz Orzada 30 punktów.
3.Julia Czapiewska 21 punktów.
4.Nikodem Nawrocki 12 punktów.
5.Dawid Kłos 8 punktów.
5.Krzysztof Klucewicz 8 punktów.
6.Marcin Fierek 6 punktów.
7.Jakub Seksiński 4 punkty.
7.Marek Bielach 4 punkty.
7.Patryk Klucewicz 4 punkty.
PUNKTACJA OGÓLNA
[WRZESIEŃ, PAŹDZIERNIK, LISTOPAD, GRUDZIEŃ,
STYCZEŃ,
LUTY, MARZEC, KWIECIEŃ]
KATEGORIA STRZELANIE DO TARCZY
1.Nikodem Nawrocki - 551 pkt.
2.Julia Czapiewska - 541 pkt.
3.Jakub
Balbus - 390 pkt.
4.Jakub Seksiński - 369 pkt.
5.Marek Bielach - 254 pkt.
6.Fierek Marcin - 223 pkt.
7.Krzysztof Klucewicz - 200 pkt.
8.Maciej Markoczyński - 188 pkt.
9.Patryk Klucewicz - 161 pkt.
10.Bartosz Orzada -143pkt
11.Patryk Siuda - 134 pkt.
12.Dawid Kłos - 99 pkt.
13.Ignacy Myśliwiec - 98 pkt.
14.Radosław Rudziński - 69 pkt.
15.Joachim Kopaniarski- 61 pkt.
16.Maciej Grugel - 56 pkt.
17.Magdalena Borek - 55 pkt.
17.Szymon Sokolik - 55 pkt.
18.Remek Czapiewski - 40 pkt.
19. Filip Kwiatkowski - 27 pkt.
20.Patryk Dropiewski - 26 pkt.
KATEGORIA STRZELANIE DO METALOWYCH KACZUSZEK
1.Julia Czapiewska - 24 trafienia.
2.Nikodem Nawrocki - 21 trafień.
3.Jakub
Balbus - 9 trafień.
4.Dawid Kłos - 8 trafień.
5.Maciej Markoczyński - 7 trafień.
5.Krzysztof Klucewicz - 7 trafień
5.Marek Bielach - 7 trafień
6.Patryk Siuda - 6 trafień.
6.Jakub Seksiński - 6 trafień.
6.Ignacy Myśliwiec - 6 trafień
6.Jakub Seksiński - 6 trafień.
6.Marcin Fierek - 6 trafień.
7.Szymon Sokolik - 4 trafienia.
7.Patryk Klucewicz - 4 trafienia.
8.Remek Czapiewski - 3 trafienia.
9.Maciej Grugel - 2 trafienia.
10.Magdalena Borek - 1 trafienie.
11.Bartosz Orzada - 1 trafienie.
KATEGORIA
STRZELANIE STRZELANIE
Z PISTOLETU
1.Jakub Balbus 68 punktów.
2.Bartosz Orzada 64 punkty.
3.Nikodem Nawrocki 44 punkty.
4.Jakub Seksiński 29 punktów.
5.Julia Czapiewska 27 punktów.
6.Marek Bielach 14 punktów.
7.Ignacy Myśliwiec 10 punktów.
8.Dawid Kłos 8 punktów.
8.Krzysztof Klucewicz 8 punktów.
9.Marcin Fierek 6 punktów.
10.Patryk Klucewicz 4 punkty.
Kolejne zawody strzeleckie "MAJOWE" odbędą się 12
maja (piątek) 2017 roku w godzinach od 1400 do 1500
w budynku hali sportowej Publicznego Gimnazjum w Kamieniu Krajeńskim.
ZAPRASZAMY
|